بذر گل رعنا زیبا

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
بذر گل رعنا زیبا  پاکوتاه پرپر

بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه پرپر

(5)| (امتیاز این محصول)
15,000 تومان
بذر گل رعنا زیبا  پاکوتاه گلدرشت

بذر گل رعنا زیبا پاکوتاه گلدرشت

(5)| (امتیاز این محصول)
15,000 تومان

به جرأت می توان گفت با این زمان طولانی گلدهی و این جذابیت فوق العاده کمتر گل زینتی را می توان پیدا کرد که بتواند با گل رعنا زیبا رقابت کند. علاوه بر جذابیت های بصری، گل رعنا زیبا منبع فوق العاده ای برای موجودات گرده افشان و زنبورها می باشد و حتی در پاییز و بعد از اتمام گلدهی، دانه های کوچک روی گل ها را پرندگان کوچک مصرف می کنند. اگر برای تزیین باغ و باغچه خود به دنبال گلی هستید که بیش از حد گل بدهد گل رعنا زیبا انتخاب بسیار خوبی است. گل رعنا با رنگ های متنوع و جذاب در باغچه و یا گلدان شما ظاهری فوق العاده زیبا ایجاد می کند. گل رعنا زیبا به عنوان گل شاخه بریده هم بسیار کاربرد دارد.

این گل نیازمند آب و هوای گرم و خشک می باشد و به خوبی با خاک های ضعیف و شرایط کم آبی سازگار است به همین دلیل برای باغ هایی که در مناطق خشک هستند گل ایده آلی است. رعنا زیبا به شدت آفتاب دوست می باشد پس محیط کشتی برای آن انتخاب کنید که در سایه نباشد در سایه بودن گیاه را مستعد بیماری هایی چون سفیدک می کند و همچنین میزان گلدهی گیاه هم کاهش می یابد. گلدهی از اوایل تابستان آغاز می شود و تا پاییز ادامه دارد. توصیه می شود که پس از مدتی قسمتی از سر شاخه ها را بزنید تا شاخه های فرعی و جدید تر اجازه رشد پیدا کنند و ساقه اصلی هم بیش از حد رشد نداشته باشد. 

بهترین راه برای داشتن گل های رعنا زیبا استفاده از بذر برای کاشت می باشد بدین طریق که بذرها روی سطح خاک پخش کنید و در حد 3 میلی متر روی آن خاک بریزید و با اسپری آبیاری را انجام دهید. توجه کنید که دمای مناسب جهت جوانه زنی بذور رعنا زیبا بین 21 تا 24 درجه سانتی گراد می باشد.