بذر گل میمون

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
بذر گل میمون

بذر گل میمون

(5)| (امتیاز این محصول)
15,000 تومان

گل میمون گیاهی یکساله و گاها چندساله است. گل میمون با گل های خوشه ای و رنگارنگ در تابستان بسیار مورد توجه علاقمندان به گل ها می باشد. شما با کاشت بذر گل میمون با انبوهی از رنگ ها مواجه می شوید که حتی ممکن است بر روی یک شاخه دو رنگ گل داشته باشید. 

گل میمون به آبیاری منظم نیاز دارد. زمانی که خاک پای گل خشک شد اقدام به آبیاری نمایید تا رشد ایده آل گل میمون حفظ شود.در هنگام آبیاری گل میمون دقت کنید که برگ ها خیس نشوند و به طور کل آبیاری بیش از حد نباشد زیرا باعث بیماری های قارچی می شود. در محیطی اقدام به کاشت گل میمون کنید که حداقل در طی روز 6 الی 8 ساعت نور مستقیم داشته باشد در عین حال به این نکته هم دقت نمایید که نور مستقیم و شدید و دمای هوای بالا هر دو ممکن است باعث کاهش گلدهی در گل میمون شود. 

روش تکثیر گل میمون از طریق بذر می باشد که یا به صورت مستقیم و یا به صورت غیر مستقیم و یا نشا انجام می گیرد. اگر بذرها را به صورت مستقیم در خاک کاشتید تا زمانی که بذرها جوانه می زنند باید بستر کاشت گیاه مرطوب باشد اما بعد از جوانه زنی مقدار آبیاری را کاهش دهید. بهترین خاک برای گل میمون خاکی سبک و در عین حال حاصلخیز است، بسترهای آماده کاشت برای کاشت گل میمون مناسب می باشند.  گل های زیبا و رنگارنگ و معطر با جذابیت فوق العاده و دوره گلدهی طولانی گل میمون را به یکی از گزینه های مناسب برای تزئینات باغ و باغچه و باکس های حاشیه ای تبدیل کرده است.